Aanstaande zaterdag komt Dirk Proper (NEC) langs bij de Champions League. 

Een jaar of 14 geleden zelf gestart in onze Champions League en nu te gast bij onze jongste voetbaltalenten!
Dirk Proper maakt zijn opwachting bij waar het voor hem allemaal begon; de Champions League bij Spero! Dirk heeft tot 2011 bij Spero gevoetbald en inmiddels is de jonge middenvelder een vaste waarde voor de Nijmeegse club NEC. Daarnaast komt Dirk ook uit voor Jong Oranje en heeft hij al een flink aantal jeugdinterlands op zijn naam staan. Zo heeft hij met het Nederlands voetbalelftal Onder 17 het Europees Kampioenschap in Ierland gewonnen.

As. zaterdag 02 maart 2024 zal Dirk na afloop van de wedstrijdjes van de Champions League in het clubhuis de huldiging van “The Man of the Match” verzorgen. Dirk zal vanaf ongeveer 09:00 uur aanwezig zijn.

Wil jij op de foto met Dirk? Vragen wat er nodig is om door te breken als profvoetballer? Of wil jij Dirk gewoon een keer – in het echt – zien?
Kom dan as. zaterdag naar Spero! Ook als je niet meer in de Champions League speelt ben je van harte welkom!

NIEUWSBRIEF

Wil je op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws van S.V. Spero? Meld je dan nu aan!