Ieder kind verdient het om te kunnen sporten!

Dat is de reden dat SV Spero en KiKa al jarenlang samenwerken. Naast het dragen van het logo op de wedstrijdshirts, organiseert SV Spero ook jaarlijks een inzamelingsactie. 

In het weekend van 5, 6 en 7 april zijn er verschillende vrijwilligers langs de velden gegaan om te collecteren. Ook heeft de Supportersvereniging Spero weer een grote bijdrage geleverd. Zij hebben een verloting georganiseerd rondom de thuiswedstrijd van Spero 1 en de volledige opbrengst verdubbelt en gedoneerd. Ook de opbrengst van de entreegelden ging volledig naar deze actie. 

De Sponsorcommissie heeft een sponsorbijeenkomst georganiseerd op zondag 7 april. Tijdens deze bijeenkomst heeft Sylvia van Kika een presentatie gegeven om nogmaals KiKa onder de aandacht te brengen. 

Al met al een geslaagd actieweekend! 

Afgelopen week is door Sylvia de opbrengst bekend gemaakt en heeft zij de cheque aan voorzitter René Nobels overhandigd. SV Spero is blij om met € 2.501,04 weer een mooie bijdrage aan de onderzoeken te kunnen leveren. 

Wij willen alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet.

NIEUWSBRIEF

Wil je op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws van S.V. Spero? Meld je dan nu aan!