Wie verkoopt de meeste bloembollen?

Het bloembollenseizoen is weer aangebroken en wij als Spero doen hier ook al jaren aan mee, wij willen proberen met jullie hulp en inzet via onze pupillenteams (Champions League, JO-8 JO-9 JO-10 & MO-11) weer zoveel mogelijk bloembollen aan de “man” te brengen, bij familie, kennissen, vrienden en wellicht collega’s op het werk van je ouders.

 

De opbrengst van de bloembollenactie komt ten goede aan de jeugdafdeling van Spero.

 

STEUN ONZE CLUB DOOR JULLIE INZET MET DEZE ACTIE.

 

Om de actie te ondersteunen heeft Welkoop als extra een mooie prijs beschikbaar gesteld, de beste verkoper ontvangt een zwembad als beloning.

 

Doe je best voor Spero !! Uiteraard is er ook nog een leuke attentie en waardebon voor de beste verkoper namens Spero in elke leeftijdscategorie net als voorgaande jaren.

 

Dus doe je best en steun ons en lever het bestelformulier en het geldbedrag in op: zaterdag 28 oktober in de bestuurskamer bij Spero! of uiterlijk 4 November. Zodra de bollen afgehaald kunnen worden, krijg je hiervan bericht en staat dit ook vermeld op de site van Spero.

 

Veel succes allemaal!

 

NIEUWSBRIEF

Wil je op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws van S.V. Spero? Meld je dan nu aan!